Spoštovani starši in učenci!

V soboto, 15. 10. 2022, obeležujemo Svetovni dan hoje, zato bi vas radi povabili k sodelovanju.

Predlagamo, da skupaj z otroki opravite sprehod v naravi, in sicer:

• ali en krajši pohod s 4290 koraki (to je nekje 3 do 3,5 km) – ta pohod je primeren za naše najmlajše iz 1. triade,
  • ali da opravite več pohodov, ki bi skupaj nanesli 42 900 korakov. Primerno za učence 2. in 3. triade.

In zakaj ta številka? Ker imamo na šoli 429 učencev.

Svoje morebitne fotografije s pohodov, ali zgolj fotografije opravljenih korakov, lahko posredujete tudi razrednikom ali učiteljici športa, da naredimo kolaž fotografij za splet.

In ne pozabite, hoja ali nordijska hoja je dostopna vsakomur, v vseh letnih časih, ne predstavlja visokega finančnega zalogaja, je najosnovnejša oblika gibanja za zmanjšanje telesne teže, priložnost za spoznavanje novih krajev in druženje.

Vabljeni k sodelovanju. Narava nas pričakuje v vsem svojem sijaju.

Lep pozdrav, Karla Karnet