Našo državo je prizadela velika naravna nesreča. Žal so v nekaterih delih Slovenije prebivalci ostali brez strehe nad glavo, brez vsega imetja ali pa so utrpeli veliko škodo. Ker se bliža začetek šolskega leta smo se mariborske osnovne šole odločile, da priskočimo na pomoč. V ta namen organiziramo dobrodelno akcijo zbiranja šolskih potrebščin, kot so zvezki, mape, peresnice, pisala, torbe… Darovano lahko oddate na zbirnih mestih:

• v sredo, 16. 8. 2023, med 9. in 11. uro na parkirišču OŠ Ludvika Pliberška in
  • v četrtek, 17. 8. 2023, med 16. in 18. uro, na parkirišču OŠ Borcev za severno mejo

Poskrbeli bomo, da bodo darovane potrebščine prispele v prave roke.

Vljudno vabljeni, da se po svojih močeh solidarno pridružite in tudi z vašo pomočjo omogočite nasmejan prvi šolski dan tudi v nesreči prizadetim otrokom.